O nas

MOTOGO - profesjonalne Centrum Kosmetyki Samochodowej.

Kochamy samochody. Poświęciliśmy lata, aby dowiedzieć się wszystkiego o ich pielęgnacji. Teraz z radością dzielimy się z naszymi Klientami wiedzą, jak dbać o ich ukochane pojazdy, zarówno w zakresie detailingu zewnętrznego, jak i pielęgnacji wnętrz.

Posiadamy specjalistyczne Studio, w którym oferujemy szeroki wachlarz usług, m.in.: detailingowe mycie i bieżącą pielęgnację pojazdów, korektę lakieru, czy aplikację profesjonalnych powłok ochronnych.

W sklepie stacjonarnym w Nieporazie oraz w sklepie internetowym oferujemy wyłącznie profesjonalne produkty do czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania wszelkiego rodzaju powierzchni. Oferowane przez nas produkty przeznaczone są przede wszystkim do pielęgnacji samochodów, motocykli, samolotów oraz łodzi.

Jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów rewolucyjnej marki Fireball. W naszej ofercie znajdują się zarówno kosmetyki, jak również wysokiej jakości powłoki ceramiczne tego producenta, których doskonałe właściwości ochronne doceniły już tysiące Klientów na całym świecie. Zapraszamy na stronę www.fireballpoland.pl

Siedziba

Certyfikaty

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj usługę.

+48 575 450 200

biuro@motogo.pl

Newsletter

Chcesz być z nami na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.